УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Папа Франциск: «Війна – це заперечення Божої мрії щодо людства!»

05.06.2022 14:00
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
Папа Франциск звернувся із закликом з нагоди 100 днів від початку широкомасштабної агресії проти України, закликавши до справжніх переговорів і спинити моторошне знищення міст і сіл.

«Дорогі браття й сестри, в день П’ятидесятниці здійснилася Господня мрія щодо людства: через 50 днів після Пасхи народи, що говорять різними мовами, зустрічаються і розуміють одні одних. Однак, тепер, через сто днів після початку збройної агресії проти України, на людство знову спустився кошмар війни, яка є запереченням Божої мрії: народи, що воюють, народи, що вбивають одні одних, люди, що замість наближатися, змушені віддалятися від своїх домівок», – сказав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Царице Неба» в неділю П’ятидесятниці, 5 червня 2022 року, до паломників, які опівдні зібралися на площі Святого Петра у Ватикані.

«І в той час, як безумство руйнування і смерті шаленіють, та розпалюються протистояння, підживлюючи ескалацію, дедалі небезпечнішу для всіх, – вів далі Святіший Отець, – повторюю свій заклик до провідників народів: будь ласка, не ведіть людство до знищення! Не ведіть людство до знищення. Нехай же розпочнуться справжні переговори, конкретні переговори про припинення вогню і про прийнятне вирішення. Нехай буде почутим сповнене відчаю волання людей, що страждають, – бачимо це в медіа кожного дня, – нехай зберігається пошана до людського життя, нехай зупиниться моторошне знищення міст і сіл на сході України. Не переставаймо, прошу вас, молитися, невтомно докладати зусилля на користь миру».

Джерело: Vatican News

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні