УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Про ресурс

Медіаресурс Української Греко-Католицької Церкви створено та підтримується Департаментом інформації УГКЦ. Ми започаткували його для того, щоб усі охочі мали можливість в одному місці ознайомлюватися з медіаресурсами Української Греко-Католицької Церкви, а саме: фото-, відео- та аудіо файлами.

Плануємо на цій веб-сторінці проводити онлайн-трансляції Богослужінь із різних храмів нашої Церкви, прес-конференцій, наукових заходів тощо. У такий спосіб ми наближатимемося до створення повноцінного інтернет-телебачення УГКЦ з програмою телепередач, випусками новин, розмовними студіями і т. п.

Просимо вас допомогти нам у поширенні інформації про цей ресурс, а також надсилати свої побажання та пропозиції на нашу електронну адресу: [email protected].

Ми також зацікавлені отримувати від вас медіафайли, які розповідають про життя єпархій, парафій, навчальних закладів, монастирів, благодійних і прицерковних організацій УГКЦ та публікувати їх на цьому ресурсі. Ваші матеріали чи посилання на них просимо надсилати на вище вказану ел. адресу.

 

Наша кнопка

Українська Греко-Католицька Церква. Фото, відео, аудіо.

Код кнопки для вставки на сторінку <a href='http://ugcc.tv/' title='УГКЦ Медіаресурс' id='ugccMediaButton'> Українська Греко-Католицька Церква. Фото, відео, аудіо.</a>
<script type='text/javascript' src='http://ugcc.tv/js/button.js'></sctipr>