УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Папа Франциск: «Нехай розпочнеться великоднє перемир’я, яке приведе до миру!»

10.04.2022 13:46
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
Немає нічого неможливого в Бога, наголосив Папа Франциск, звертаючись із закликом розпочати великоднє перемир’я, не для перегрупування та нових атак, а для встановлення миру шляхом справжніх переговорів.

Євхаристійне богослужіння, яке Папа Франциск очолив на площі Святого Петра з нагоди Вербної неділі, завершилося проказуванням молитви «Ангел Господній», перед яким Папа Франциск привітав усіх учасників богослужіння й тих, що єдналися за допомогою засобів комунікації. Він також скерував думку до Перу, де триває соціальне напруження, заохотивши до мирного вирішення ситуації, з пошаною до прав усіх людей і до інституцій. Врешті, як і кожної неділі, звернувся із закликом, присвяченим Україні.

«Незабаром звертатимемося до Богородиці молитвою “Ангел Господній”. Саме Ангел Господній сказав Марії під час Благовіщення: “Немає нічого неможливого в Бога”. Немає нічого неможливого в Бога, зокрема зробити так, щоб припинилася війна, якій не видно кінця і яка кожного дня ставить перед нашими очима нелюдські масові вбивства та нещадні акти жорстокості, скоєні проти беззахисного цивільного населення. Молімося про це», – закликав Папа, додаючи:

«Ці дні передують Пасху. Ми готуємося святкувати перемогу Господа Ісуса Христа над гріхом і над смертю, а не над кимось чи проти когось. Але сьогодні триває війна. Чому хочеться перемогти саме так, у спосіб світу? Таким чином лише програється. Чому б не дозволити Йому перемогти? Христос ніс хрест, щоб звільнити нас від панування зла. Він помер, щоб царювали життя, любов і мир.

Відкладіть зброю! Нехай розпочнеться великоднє перемир’я, але не для того щоб перезарядити зброю та знову воювати, ні! Перемир’я – щоб дійти до миру через справжні переговори, готові навіть дечим поступитися задля добра людей. Справді, що це буде за перемога, яка підніме прапор на руїнах? Немає нічого неможливого в Бога. Йому ввіряємося через заступництво Діви Марії», – сказав Святіший Отець, розпочавши проказування молитви «Ангел Господній».

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами VaticanNews

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні