УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У Слоцбурзі (США) відбулася Успенська проща, яку очолив Глава УГКЦ

13.08.2018 10:40
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
5
У неділю, 12 серпня, відбулася Успенська проща у Слоцбурзі (штат Нью-Йорк), на горі Марії, у місці, яким опікуються сестри служебниці Непорочної Діви Марії. На прощу, яка була присвячена відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України, прибув Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, який тепер перебуває з візитом у США.
Зображення 1 / 9 Користуйтеся клавішами для перегляду

У прощі також взяли участь кардинал Тімоті Долан, владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський, владика Андрій (Рабій), Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії, владика Богдан (Данило), Єпарх Пармський, владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, владика Курт, єпископ Пасейка Русинської Греко-Католицької Церкви, численне духовенство, монашество та близько шести тисяч вірних.

«Ось уже 64 роки в цьому святому місці приносимо наші моління та просимо заступництва Пресвятої Богородиці. Адже тут наші попередники, емігранти, молилися за свободу своєї Церкви і народу, а також вони приносили свої терпіння, труднощі, переживання, набиралися сили та покріпляли надію на Божу поміч. Як в українській чудотворній Зарваниці, до стіп Божої Матері сюди приходили провідники нашої Української Греко-Католицької Церкви, яка завжди була зі своїм народом. У суботу, 11 серпня, минуло 50 років, коли на цьому місці з багатьма тисячами прочан молився великий патріарх, глава і батько переслідуваної в Україні Церкви, Блаженніший Йосиф Сліпий, а пізніше його наступники, Блаженніший Мирослав Любачівський і Блаженніший Любомир Гузар. А сьогодні маємо особливу честь вітати Главу і Отця нашої Церкви — Блаженнішого Святослава», — звернулася до гостей та прочан с. Софія Лебедович, генеральна настоятелька Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії.

Варто зазначити, що Блаженніший Святослав у своїй проповіді відзначив, що справжнім скарбом для людини є віра в Бога, адже це «вічний скарб, справжнє багатство, яке ніщо не може знищити».

Крім того, кардинал Тімоті Долан звернувся зі словом привітання до присутніх та подякував за запрошення бути на цій прощі, яка справді будує віру.

Нагадаємо, що пастирський візит Глави УГКЦ до Стемфордської єпархії завершився в неділю, 12 серпня, прощею до Марійського відпустового місця в Слоцбурзі (штат Нью-Йорк).

 

Сестри служебниці Непорочної Діви Марії

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні