УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

"365 днів з великим митрополитом Андреєм Шептицьким" — 24 лютого

24.02.2014 12:20
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
4
«Хто лише тим життям духовним бодай трохи живе і заховує Божий закон..., той з певністю досвідчує у власнім життю, яким добрим і милосердним є Христос», - Митрополит Андрей.

«Добре пізнати Христа Спасителя - це дійсно велика річ, це найбільша мудрість на світі. Менше має вартості знати навіть усі науки світу, чим пізнати Христа.

Хто лише тим життям духовним бодай трохи живе і заховує Божий закон, щиро працює над своїм спасенням, побожно приступає до Святих Тайн, щоденно щиро молиться, той з певністю досвідчує у власнім життю, яким добрим і милосердним є Христос, та й чимраз ліпше пізнає Христа Спасителя.»

«365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». Під такою назвою у Львові вийшла книга якраз у переддень Нового року. В ній містяться цитати із текстів, які писав митрополит Андрей Шептицький про важливі події у житті Церкви та України.

«Живе.ТБ» відтак ініціювало телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня протягом року з'являтимуться різні думки та висловлювання одного з наймудріших лідерів нашої держави.

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні