УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

"365 днів з великим митрополитом Андреєм Шептицьким" — 22 лютого

22.02.2014 12:09
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
4
"Всевишньому не треба, щоб кривавим способом життя своє віддавати за спасення людей. Може, прийдуть і такі часи..." - Митрополит Андрей.

«Усюди грішників багато, а де ж ті, що готові життя віддати за спасення грішників? Таких, здається, треба би сотки і тисячі. Всевишньому не треба, щоб кривавим способом життя своє віддавати за спасення людей. Може, прийдуть і такі часи.

Нам сьогодні ще не приходиться криваву жертву робити, але вже сьогодні треба нам усильними, щоденними, витривалими і покірними молитвами випрошувати з неба таких робітників, щоби цілковиту жертву зі себе робили.»

«365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». Під такою назвою у Львові вийшла книга якраз у переддень Нового року. В ній містяться цитати із текстів, які писав митрополит Андрей Шептицький про важливі події у житті Церкви та України.

«Живе.ТБ» відтак ініціювало телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня протягом року з'являтимуться різні думки та висловлювання одного з наймудріших лідерів нашої держави.

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні