УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ у 120-ту добу війни: «Застерігаємо весь світ від спокуси умиротворяти агресора, бо його апетит тільки зросте»

23.06.2022 14:45
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
1
Застерігаємо весь світ перед спокусою умиротворяти агресора, який пішов на нас війною. Бо кожен, хто намагатиметься це робити за допомогою компромісів чи поступок, – тільки підсичує апетит загарбника. На цьому наголосив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 120-й день війни росії проти України.

«Це той диявольський спосіб, як через зневагу інших збільшувати свої потреби. Проте той, хто не шукає Бога, ніколи не знайде миру», – додав Предстоятель.

«Коли Україна молиться про мир, коли захищає цей мир – захищає повноту життя, захищає можливість жити в Бозі і з Богом», – переконує Глава Церкви.

Блаженніший Святослав відзначив, що незважаючи на все Україна стоїть, Україна бореться. «Навіть більше, ми відчуваємо, що цей ранок ми можемо переживати завдяки Божій присутності між нами і завдяки героїзму українського війська. Тому ми дякуємо за життя Господу Богу і українським воїнам», – сказав він.

У цей день духовний лідер роздумував над плодом Святого Духа, який є життєво важливий, зокрема для українського народу сьогодні. Цим плодом Святого Духа є мир.

«Ми багато чуємо про мир. Різні люди вчать українців, як треба миритися зі своїм ворогом. Ми боремося за мир і його захищаємо, навчаємо нашу молодь, наших дітей бути здатними до миру і примирення… А про що йдеться, коли ми говоримо про мир як про плід Святого Духа?» – запитує Блаженніший Святослав.

Мир як дар Святого Духа є синонімом усякої повноти, переконує Глава Церкви, Господь Бог сотворив людину з певними прагненнями. Кожен із нас має потреби, мрії, і доки вони не здійсняться, доти ми не будемо мати миру, навіть тоді, коли людина домовиться про мирне співіснування зі своїм ближнім.

«Тому що вповні здійснити всі її потреби, прагнення і мрії може тільки Господь Бог. Отже, коли людина у Дусі Святому знаходить повноту життя, здійснення всіх свої бажань саме в Бозі, лише тоді вона отримує мир. Та цей мир потрібно ще сприйняти, зрозуміти, що, окрім Бога, ніхто інший не може його нам дати», – вважає Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні