УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ у 61-й день війни: «Окупанти риють в Маріуполі нові масові могили»

25.04.2022 19:10
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
1
Ми бачимо ще одну велику біду – окупанти на тих територіях, які вони зайняли, масово демонтують наші заводи і підприємства. Вивозять їх в росію, натомість ті заводи перетворюють на концентраційні табори. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 61-й день війни.

У тих таборах, додав Предстоятель, проводять так звані фільтраційні дії – одних розстрілюють, інших депортують в росію, ще інших насильно мобілізують до російського війська.

Блаженніший Святослав зауважив, що ми, з одного боку, переживаємо пасхальну радість, а з іншого – бачимо, як ворог ні на хвилинку, навіть у ці святі дні, не припиняє вбивати.

«Зокрема вчора, цієї ночі, – сказав він, – ракетними ударами ворог знову нищив нашу Полтавщину. Намагався атакувати війська по всій лінії фронту. І ми переживаємо за тих людей, які живуть у безпосередній близькості до цих зон бойових дій».

Плаче зранений Харків, відзначив Глава Церкви, який продовжують обстрілювати, навіть з території російської федерації. Протягом минулого дня там лунали вибухи і падали бомби.

«Ми переживаємо і молимося за героїчний Маріуполь, який стоїть уже ось третій місяць і який є справді містом-мучеником. Ми бачимо, як у місті окупант починає рити нові могили на тисячі людей, яких скидає до тих братських поховань», – розповів духовний лідер.

«Азовсталь», цей колишній гігант металургійної промисловості України, наголосив Блаженніший Святослав, перетворився на фортецю. У його підземеллях перебуває величезна кількість людей. Є діти, які протягом місяця не бачили сонця. Маріуполь волає до світу: «Зупиніть цю війну! Зробіть все, щоб можна було врятувати життя людей».

«Український народ кличе до неба і до світу про солідарність, про порятунок, про поміч. Але Україна стоїть! Україна бореться! Україна святкує Пасху!» – констатував Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні