УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У дні Страсного тижня Блаженніший Святослав відвідав місто Славутич

23.04.2022 15:09
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у дні Страсного тижня відвідав найпівнічнішу парафію УГКЦ у нещодавно звільненому від російської окупації Славутичі та зустрівся з воїнами розташованої у місті військової частини.

Отець і Глава УГКЦ завітав до храму на честь ікони Матері Божої Неустанної Помочі та зустрівся з його настоятелем о. Юрієм Логазою, який також є капеланом вч 3041 НГУ.

Отець Юрій нагадав Блаженнішому Святославові, що рівно чотири роки і п’ять днів тому він освятив цей храм. Священник попросив особливо молитися за військових, які перебувають у російському полоні:

- Донедавна було досить важко, але сьогодні найгірше те, що військовослужбовці моєї військової частини 3041 перебувають у полоні. Матері, діти, дружини з нетерпінням чекають на їхнє повернення. Вони щодня приходять сюди, до храму, ми молимося, поіменно щодня згадуємо кожного воїна, кожного військовослужбовця і віримо у ці дні перед Великоднем, що воскреслий Христос охопить їх там своєю любов’ю.

Як ми повідомляли раніше, у о. Юрія Логази в період окупації народився син, якого назвали Юрієм і нещодавно охрестили.

Також Блаженніший Святослав зустрівся з воїнами військової частини, розташованої у Славутичі і передав їм подарунки: індивідуальні аптечки та прилад нічного бачення.

Виконувач обов’язків командира частини щиро подякував Глава УГКЦ за ці дарунки, бо вони під час захоплення частини окупантами «втратили все».

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні