УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

«Сьогодні Христос проходить крізь наші зачинені двері страху, болю і страждання», – Блаженніший Святослав у Великодньому привітанні

23.04.2022 20:05
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
1
Сьогодні сам переможець Христос дихає на нас своїм воскреслим подихом, щоб окриляти, надихати, підсилювати нашу борню, щоб у Його Воскресінні Україна отримала власну перемогу над злом, смертю, над тим ворогом, який сьогодні хоче забрати в нас життя. Але Йому не вдасться, бо ми співаємо, що Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував. На цьому наголосив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Великодньому привітанні.

«У цей радісний, світлий святий день вітаю всіх вас із найбільшим християнським святом. Сьогодні ми урочисто зустрічаємо нашого воскреслого Спасителя, який пройшов крізь страждання, муки і смерть, крізь запечатаний гріб і вийшов із гробу як життєдавець навіки», – зазначив Предстоятель.

«Христос проходить крізь наші зачинені двері страху, непевності, навіть нашого болю і страждання. Він проходить крізь трагедію страждання і всю небезпеку воєнного лихоліття. І приносить нам свою небесну радість, щоб дарувати Україні, її народові, кожному з нас свій мир», – запевняє Глава УГКЦ.

«Коли воскреслий Христос уперше пройшов крізь замкнені двері до своїх учнів, Він дихнув на них і сказав їм: "Мир вам!"» – підкреслив Блаженніший Святослав.

Ми сьогодні, каже архиєрей, зустрічаючи нашого Спасителя, радіємо разом із Ним, бо знаємо, що людина вміє починати війни, але не вміє їх закінчувати. Мир є даром Божим. Він приходить із небес. Ми знаємо, що справжня перемога – це перемога над гріхом, над смертю.

«Зичу всім вам: тим, хто далеко і близько від рідного дому чи землі, тим, хто сьогодні захищає Україну на передовій в окопах і бліндажах під ворожим вогнем, – усім вам зичу сили Воскреслого і того світла, яке сьогодні виходить із порожнього гробу. Веселих свят Великодня! Гарної радості! Смачного свяченого яйця всім вам! Нехай спів про Воскресіння Христове сьогодні надихає Україну і буде нашою надією. Христос воскрес! Воістину воскрес!» – побажав Глава УГКЦ вірним на Великдень.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні