УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Кардинал Паролін відвідав вимушено переселених осіб в БФ «Карітас-Запоріжжя»

16.06.2016 23:14
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
4
16 червня у рамках візиту до Запоріжжя кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, відвідав БФ «Карітас-Запоріжжя» Української Греко-Католицької Церкви. Після урочистої зустрічі він мав нагоду особистого спілкування з вимушено переселеними особами, яким допомагає Карітас.
Зображення 1 / 46 Користуйтеся клавішами для перегляду

Перед візитом до «Карітасу-Запоріжжя» в санктуарії Бога Отця Милосердного РКЦ в Україні він зустрівся з безпритульними, якими опікуються отці альбертини, та убогими, що харчуються в благодійній їдальні. Держсекретар благословив на роботу членів Технічного комітету з надання гуманітарної допомоги, зібраної за ініціативою Папи Римського Франциска в Європі.

«Як відомо, БФ «Карітас-Запоріжжя» вдалося допомогти 11 тисячам родин, зокрема вимушено переселеним особам та іншим категоріям людей. Здебільшого наш Карітас працює поза межами наших церковних парафій, щоб ніхто не почувався примушеним якимось чином приєднуватися до нашої Церкви й не було спокуси прозелітизму. Бо цей БФ шукає потребуючих незалежно від їхньої мови й конфесійної приналежності», – прокоментував Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, який супроводжував високого гостя.

Див. також: «Це найбільша проповідь підтримки Святішого Отця нашому народові», – о. Андрій Бухвак, директор БФ «Карітас-Запоріжжя»

За словами о. Андрія Бухвака, директора БФ «Карітас-Запоріжжя», цей візит є натхненним жестом підтримки того, що працівники БФ робили дотепер, служачи потребуючим. «Ми відчули зацікавленість, заохочення й підтримку. Візит такого гостя є високою оцінкою нашої праці і нашого служіння. Він є знаковим для нас, бо дасть нагоду продовжувати наше служіння. За півтора року нашої діяльності ми змогли надати допомогу понад 30 тисячам вимушено переселених і хочемо, і можемо допомагати ще більше», – сказав о. Андрій.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні