УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ: «З приїздом Державного секретаря Ватикану розпочнеться гуманітарна акція Папи в Україні»

15.06.2016 21:14
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
8
Літак із кардиналом П’єтро Пароліном, Державним секретарем Ватикану, та монсеньйором Вісвальдасом Кульбокасом, працівником Державного секретаріату Ватикану, приземлився в міжнародному аеропорту в Борисполі 15 червня. Кардинала зустрічала делегація РКЦ та УГКЦ. Від УГКЦ представника Ватикану вітав Блаженніший Любомир, Архиєпископ-емерит УГКЦ, та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

«Кардинал приїхав з доброю новиною до України - щоб розпочати гуманітарну акцію Папи Франциска під назвою «Папа для України». Святіший Отець особисто зініціював цю акцію, щоб допомогти постраждалим від війни в Україні», – розповів в коментарі для «Живого ТБ» Блаженніший Святослав. 

За словами Верховного Архиєпископа УГКЦ, після проголошення Святішим Отцем цієї збірки в Католицькій Церкві Європи 24 квітня накопичували фонд, щоб вдалося реалізувати цю акцію. А тепер з допомогою різних структур Католицької Церкви в Україні розпочнеться надання цієї гуманітарної допомоги. «Таким чином Папа прагне бути поруч із тими, хто страждає від війни в Україні, незалежно від конфесійної, культурної чи національної ознаки», – розповів Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні