УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У соборі Святого Юра відбулася мистецька програма, присвячена митрополитові Андрею

02.11.2020 13:51
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
2
1 листопада 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася мистецька програма “Покликаний… Посвята у 155-ті роковини праведному Андрею Шептицькому”. У цей день Українська Греко-Католицька Церква вшановує пам’ять праведного митрополита Андрея в 76-ті роковини його відходу до вічності.

Захід розпочався зі слова про митрополита Андрея, яке проголосив високопреосвященний владика Ігор, архиєпископ і митрополит Львівський. Владика в основу слова взяв фрагмент листа дитини-сироти до митрополита, датований 1904 роком, у якому підкреслив особливу роль праведного Андрея Шептицького як духовного батька-опікуна дітей-сиріт і духовного батька українського народу.

Основні штрихи служіння та діяльності митрополита Андрея Шептицького промовила ведуча, заслужена працівниця культури України Марія Христинич, – вони перепліталися з музичним супроводом у майстерному та професійному виконанні солістів, хору та камерного оркестру лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під батутою народного артиста України Миколи Кулика.

Після завершення мистецької програми слово виголосив автор проєкту Михайло Перун, склавши подяку Львівській архиєпархії УГКЦ, Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Фундації «Андрей» за організацію заходу, а також усім присутнім за вшанування праведного митрополита Андрея.

Джерело: Львівська архиєпархія УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні