УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

«Слухати. Служити. Супроводжувати»: пресслужба Львівської архиєпархії презентувала відеопроєкт про медичних капеланів

20.06.2022 20:50
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
З нагоди дня медика у понеділок, 20 червня, о 10:00 на інтернет-ресурсах Львівської архиєпархії стартував відеопроєкт «Слухати. Служити. Супроводжувати». Це серія сюжетів про розвиток і діяльність медичного капеланства у Львівській архиєпархії УГКЦ. Проєкт знято з благословення архиєпископа та митрополита Львівського Ігоря Возьняка та за підтримки єпископа-помічника Львівської архиєпархії Володимира Груци.

Проєкт складається із вступного ролика та семи відео про діяльність медичних капеланів у семи медичних закладах, що розташовані на території Львова та Львівської області.

Відеосюжети у форматі інтерв’ю-розповідей розкривають глибину служіння медичного капелана в усіх його спектрах: від лікаря та його особливого покликання служити хворому та терплячому, від священника – бути поруч та невпинно перебувати в молитовному дусі, від пацієнта – відкритися на розпізнання Господньої волі у своєму житті та прийняти зцілення. Тут представляються думки лікарів, пацієнтів та самих священників про місію і роль медичного капелана у лікарнях.

Сюжети публікуватимуться щопонеділка о 10:00 за київським часом від 20 червня до 8 серпня 2022 року на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці Львівської архиєпархії.

Відео можна переглянути за хештегами #медичнікапеланиЛА та #Слухати_Служити_Супроводжувати.

Проєкт підготовлено у співпраці з головою Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я сестрою Севастіяною Карвацькою та референтом Львівської архиєпархії у справах душпастирства охорони здоров’я о. Тарасом Гадомським.

Вступний ролик:

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами пресслужби Львівської архиєпархії

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні