УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Про храм Покрови Пресвятої Богородиці у Пирогові зняли відеоролик

20.09.2018 13:19
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
2
У Києві, в музеї просто неба, розташований храм Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви, що вражає своєю красою та є зразком одного з найдосконаліших за формою лемківських храмів XVIII ст.

"Наша парафія - це вірні, які приїжджають на богослужіння з різних куточків Києва, щоб стати частиною багатовікової історії, помолитися в старовинному храмі та бути частиною парафіяльного життя", - розповідає адміністратор парафії отець Роман Ільницький.

Церква знаходиться в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові. Це музей просто неба, де представлена архітектура шести головних етнографічних регіонів нашої держави, в яких 300 будівель (XVI-XIX століть) були перевезені сюди з усієї України і дбайливо відновлені.

Окрасою експозиції "Карпати" є церква Покрови Пресвятої Богородиці 1792 року, перевезена з села Канора Воловецького району Закарпатської області. Храм має 225-річну історію молитви та служіння. У храмі щонеділі і у великі церковні свята проводяться богослужіння та здійснюються Святі Тайни! А також щодня кожен може завітати помолитися та помилуватися красою архітектури церкви.

У 1999 році в храмі була заснована парафія, в якій служив отець Богдан Чурило. З серпня 2017 року з новим адміністратором парафії отцем Роман Ільницьким служіння було відновлено кожної неділі та свята.

"Щоб люди стали ближче до багатовікової історії нашого храму, ми зняли відеоролик та пропонуємо увазі кожного", - говорить отець Роман Ільницький.

Контактні дані:

Адміністратор храму - отець Роман Ільницький, тел. (098)855-42-79.

Повідомив о. Роман Ільницький


Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні