УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Всеукраїнська рада Церков зустрілася з Президентом Ізраїлю та урядовцями

05.03.2019 10:06
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
5
Під час зустрічей на найвищому рівні в Єрусалимі делегація Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій наголосила на необхідності збереження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.
Зображення 1 / 3 Користуйтеся клавішами для перегляду

Визначною подією першого дня візиту української делегації до Святої землі стала зустріч членів ВРЦіРО з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Більш докладно про подальший розвиток паломництва до обох країн та українсько-ізраїльських відносин члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій обговорили з представниками ізраїльського уряду.

Питання міжнаціонального співробітництва та паломництва, враховуючи переваги наявного безвізового режиму, а також протидія проявам антисемітизму та екологічні виклики стали предметом обговорення із Зеєвом Елькіним, Міністром у справах Єрусалима та національної спадщини, Міністром охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль.

Сторони обмінялися заявами про солідарність Ізраїлю з Україною та про підтримку Держави Ізраїль на міжнародному рівні під час зустрічі українських релігійних діячів із високопосадовцями МЗС Ізраїлю. Крім цього, окремо учасники зустрічі обговорили питання забезпечення релігійної свободи для віруючих різних конфесій і представників різних культур.

Практичний характер мала зустріч делегації ВРЦіРО з губернатором Гуш-Еціона Шломо Нееманом та військовим рабином, який поділився ізраїльським досвідом організації військового капеланства в Армії оборони Ізраїлю та пояснив особливості несення військової служби віруючими громадянами.

Делегацію Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій представляють глави та уповноважені представники таких конфесій:

Також до складу делегації ВРЦіРО увійшли керівники Українського біблійного товариства, Інституту релігійної свободи та Духовного управління мусульман АР Крим.

Як ми повідомляли, офіційний візит делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Ізраїлю відбувається за ініціативи головуючого у ВРЦіРО, головного рабина Києва та України Якова Дов Блайха.

Програма візиту передбачає також зустріч українських релігійних діячів зі спікером Кнесету (парламенту) та проведення виїзного засідання в Єрусалимі.

Нагадаємо, що перше виїзне засідання Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій відбулося у 2009 році також до Держави Ізраїль. Тоді результатом зустрічей делегації ВРЦіРО на найвищому рівні стало остаточне вирішення питання встановлення безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.

Фото: Максим Васін

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами www.irs.in.ua/index.php


Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні