УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ у Брадфорді: «Християнська солідарність збудувала нашу Церкву у Великій Британії»

22.10.2017 18:58
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
6
У суботу, 21 жовтня 2017 року, Блаженніший Святослав з нагоди 60-річчя єпархії Пресвятої родини у Великобританії здійснив душпастирський візит до храму Пресвятої Тройці і Почаївської Матері Божої в Брадфорді. Парафіяльний священик Ярослав Рій разом із представниками місцевої спільноти та вірними із сусідніх місійних станиць привітали Главу УГКЦ традиційними хлібом і сіллю, а діти з Української суботньої школи прочитали вірші на його честь.
Зображення 1 / 10 Користуйтеся клавішами для перегляду

Із Блаженнішим Святославом Божественну Літургію співслужили владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, владика Гліб (Лончина), Єпарх єпархії Пресвятої родини для українців греко-католиків у Великобританії, та священики УГКЦ.

У своїй проповіді Предстоятель УГКЦ підкреслив роль Церкви в житті іммігрантів, які прибули до Великобританії після війни, і пригадав, як Церква допомагала їм і зціляла їхні рани. Турбота і щедрість, виявлені одні одним, були основою їхньої спільноти і повинні слугувати прикладом для майбутніх поколінь.

Після Божественної Літургії в Українському народному клубі відбувся прийом на честь другого візиту Його Блаженства до Брадфорда. Перший візит відбувся у 2011 році.

За детальнішою інформацією стосовно відзначення 60-річчя єпархії УГКЦ у Великобританії просимо звертатись до:

Мирослава Матвіївська
Моб.: +44 (0)7595 896 781
e-mail: [email protected]   

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні