УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ освятив у Ірпені новозбудований греко-католицький храм

06.12.2015 21:21
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
4
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 6 грудня освятив у місті Ірпені новоспоруджений храм УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці.

У престол храму вкладено мощі блаженного священномученика Миколая Чарнецького, який був мучеником сталінських концтаборів.

Під час проповіді до вірних Предстоятель Церкви відзначив, що «сам обряд освячення храму, навіть історія його спорудження є ніщо інше як ікона того справжнього невидимо храму, яким є Церква, спільнота людей».

За його словами, цей храм постав тільки через те, що тут, навіть у тій маленькій капличці, люди стояли перед Божим обличчям і молилися... «Повірте мені, вістка про справжню християнську родину в цій парафії вийшла далеко поза межі міста Ірпеня. Вона досягнула і Канади, і США. Тому цей храм постав. Цей храм є такий світлий і відкритий саме через те, що тут перш за все з відкритим серцем і обличчям дбали не про будівлі, а про людей... Можу посвідчити, матеріальні ресурси, які мала громада, є набагато меншими від усього того, що вона дала людям. Особливо впродовж останніх двох років. Скільки було зроблено добрих діл милосердя, скільки людей почуло себе любленими… Тут ніхто нікого не запитував, якою мовою ти розмовляєш чи які погляди сповідуєш. Саме через те, що тут є люди справді високої духовної свободи і відкритості, так багато людей зійшлося на його освячення», – розповів Блаженніший Святослав.

Глава Церкви побажав усім нам, щоб сьогодні, у той такий страшний час, ми всі вистояли в гідності й любові, дбали більше про добро ближнього, ніж про себе. «А тоді, будьте певні, Бог про вас подбає і нікого з вас не забуде», – запевнив Предстоятель УГКЦ.

На завершення Літургії Блаженніший Святослав урочисто передав парафії ікону Пресвятої Богородиці Замилування, яку написали молоді українці під час літніх іконописних шкіл у Польщі. Своїм декретом Глава УГКЦ, зважаючи на авторство цієї ікони, іменував її «Надія молоді».

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні