УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ звернувся до біженців і всіх українців: «Берімося до праці!»

04.04.2022 13:09
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
1
Сьогодні понеділок, тож відновлюймо справи, берімося до праці! Звертаюся до наших біженців, вимушено переселених осіб: беріться до праці! Створюймо разом нові робочі місця!

Такий заклик зробив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному відеозверненні у 40-й день війни рф проти України.

«Шукаймо роботу, тому що право на працю належить до гідності людської особи. Звертаюся до тих, хто приймає вимушено переселених осіб: створюймо їм умови для гідної праці, щоб ми могли зміцнювати нашу державу», – закликав Глава УГКЦ.

Архиєрей зауважив: «Гори трупів, ріки крові, море сліз – це ті три словосполучення, які описують ікону сучасної України. І глибина цього болю з кожним днем тільки зростає». Блаженніший Святослав зазначив, що продовжується війна, продовжуються кровопролитні бої на півночі, сході, півдні України. Продовжується так званий ракетний тероризм. Щоночі російські крилаті ракети обстрілюють наші міста, нищачи житлові будинки, вбиваючи людей, руйнуючи критичну інфраструктуру економіки України.

Цієї ночі завдано удару по Тернополю, Одесі, Миколаєву. «Україна страждає, але бореться. Україна показує всьому світові, що є якісь цінності, як-от любов до Батьківщини та до ближнього, за які варто віддати своє життя, бо це дорога до безсмертя. Ми щоразу більше відчуваємо, що боротьба України є духовною боротьбою проти зла, диявола і його слуг», – сказав духовний лідер українців.

Глава Церкви зауважив: для того щоб побороти зло, замало тільки боротися із гріхом, потрібно утверджувати, чинити добро. Замало нарікати на темряву, треба запалити хоча б одну свічечку. Зло можна успішно поборювати добрими вчинками.

Він із жалем сказав, що ми бачимо жахливі кадри, образи всього того, що залишив окупант на українській землі. Ми бачимо поховання людей, яких було вбито пострілом у потилицю. Ми бачимо зруйновані міста і села, понівечені людські долі.

«Тому ми повинні братися до роботи і до боротьби. Якщо ворог нас убиває, сіє смерть, то ми служімо життю, шануймо людське життя від зачаття до його природної смерті. Ми бачимо, що ворог обкрадає українців, грабує, займається мародерством… А ми будьмо доброчинцями, будьмо щедрими і підтримуймо тих, хто потребує діл християнського милосердя», – заохочує Предстоятель.

УГКЦ має телеграм-канал: t.me/news_ugcc. Приєднуйтеся!

Глава УГКЦ закликав братися до праці і будувати. Ми  маємо не тільки вистояти  на полі бою, а й відбудовувати, зцілювати нашу економіку, яка постраждала вже на п’ятдесят відсотків.

«В Україні весна. Зробімо все, щоб відбулася посівна кампанія. Адже українська земля готова прогодувати наш народ. Нам тільки потрібно докласти наших рук і зусиль», – закликав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні