УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ порадив, як бути патріотом України, проживаючи в іншій державі

27.04.2021 21:57
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
Любіть свою Батьківщину, навіть якщо ви проживаєте в іншій країні. Думайте і моліться за неї. Ваша любов підкаже вам, що конкретного для України треба зробити. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в ефірі програми «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні», відповідаючи на питання українки з Німеччини про те, як можна бути патріотом України, проживаючи за кордоном. Відтак дав декілька практичних порад. Співрозмовником Глави Церкви був Євген Нищук, український актор театру і кіно.

Глава Церкви поділився кількома конкретними порадами, як можна бути патріотом України, проживаючи закордоном, у випадку авторки запитання – у Німеччині: «Насамперед розповідайте правду. Робіть дописи німецькою мовою у соціальних мережах. Розповідайте рідним і знайомим правду про ситуацію в Україні».

«Ви повинні бути свідками правди, а правда має свою силу. Не соромтеся розповідати про війну в Україні», – додав він.

Також Отець і Глава УГКЦ порекомендував робити конкретні вчинки допомоги Україні. «Знаю, що багато хто з нашої діаспори підтримує конкретного воїна чи когось, хто потребує допомоги в лікуванні та інших харитативних справах. Такі питання координують наші громади в різних частинах Німеччини та інших країнах. Така допомога дуже важлива», – наголосив Предстоятель.

Блаженніший Святослав також закликав, зокрема в разі проживання в Німеччині, говорити до серця німецької влади, адже Німеччина сьогодні є локомотивом Європи і важливим партнером України.

А Євген Нищук зауважив, що протягом останніх семи років війни на Сході України волонтери з української діаспори в різних країнах світу зробили чимало, тим самим виявляючи свою любов до України. «Навіть маленької писанки чи малюнка зі словами "Ми з вами!", переданих із Німеччини в Україну, – цього буде достатньо», – додав він.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні