УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Владики Постійного Синоду УГКЦ зустрілися з духовенством і монашеством Екзархату для українців Німеччини та країн Скандинавії

27.05.2017 09:16
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
У п’ятницю, 26 травня, у замку Фюрстенрід (Schloß Fürstenried) поблизу Мюнхена відбулася зустріч Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви з духовенством і монашеством Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду, який очолює владика Петро (Крик).
Зображення 1 / 7 Користуйтеся клавішами для перегляду

На початку зустрічі Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, представив присутнім членів Постійного Синоду та надав кожному з владик можливість промовити пастирське слово. Відтак він пояснив мету приїзду цього керівного органу нашої Церкви до Німеччини, назвавши проведення Постійного Синоду в екзархаті «історичною подією», адже такі відвідини відбулися вперше в історії і нашої Церкви, і Апостольського екзархату.

Предстоятель Церкви підкреслив, що Постійний Синод своїм візитом до Німеччини та зустрічами різного рівня прагне підтримати наших душпастирів і мирян, краще пізнати актуальний стан духовної опіки наших вірних та спільно поміркувати, як успішніше долати труднощі і виклики, які постають у щоденному служінні.

Відтак відбулася щира розмова, під час якої кожен із присутніх розказав про своє служіння, поділився досвідом долання пасторальних труднощів та виклав своє бачення подальшого розвитку наших структур у Німеччині та країнах Скандинавії.

Варто зауважити, що в зустрічі взяли участь рівно ж сестри служебниці Сербської провінції Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, які виконують своє служіння в екзархаті, зокрема в Екзархальному управлінні та при парафії катедрального храму в Мюнхені.

Підсумовуючи зустріч, Блаженніший Святослав подякував присутнім за служіння, а також за допомогу, яку надають наші громади з екзархату тим, хто страждає від війни в Україні. Він звернув увагу на ключові слова, які прозвучали в ході розмови і які, на думку Предстоятеля, мають визначати подальший напрямок розвитку нашої Церкви в країнах, що ними опікується екзархат: євангелізація, відкритість, живий контакт з парафіянами, пошуки новоприбулих, плекання єдності української громади, свідчення правди про Україну перед місцевим церковно-політичним середовищем.

У суботу, 27 травня, Блаженніший Святослав, владика Петро Крик та учасники Постійного Синоду відслужили Божественну Літургію з духовенством екзархату. 

Фото: владика Кен (Новаківський)

Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні