УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У Римі вшанували жертв Голодомору

28.11.2016 12:20
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
3
У неділю, 27 листопада, у Римі на площі Piazza Della Rotonda біля храму Пресвятої Богородиці та мучеників (Пантеон) українська громада міста зібралася для вшанувала пам'яті жертв Голодомору.

Акція "Запали свічку пам'яті" розпочалася із молитви Панахиди, яку очолив о. Марко Семеген, президент римського товариства "Свята Софія". Участь у поминальному заході взяли також студенти Папської української колегії св. Йосафата, Надзвичайний і Повноважний посол України в Італійській Республіці Євген Перелигін та чисельна українська громада.

«Усі українці, які перебувають за кордоном, вшановують пам’ять загиблих у Голодоморі. Ми змогли показати італійцям та іноземним громадам, що таке пам’ять про злочини, які чинилися проти української нації, а головне, що ми передаємо естафету пам’яті нашим дітям», - Євген Перелигін.

Нагадуємо також, що в рамках вшанування пам’яті загиблих сьогодні громада собору Святої Софії організувала театралізоване дійство «Під одним небом», також при соборі 4 грудня відбудеться лекція відомого італійського історика Етторе Чіннелла, автора книги “Україна. Забутий геноцид 1932-1933 років”.

Прес-служба Української папської колегії святого Йосафата в Римі

 

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні