УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У Патріаршому домі у Львові німецьким партнерам презентували успішні проекти патріарших структур

17.05.2019 14:25
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
0
17 травня 2019 року в Патріаршому домі у Львові з ініціативи німецьких партнерів з благодійної організації «Die Sternsinger Kindermissionswerk» відбулася робоча зустріч д-ра Клеменса Бюшера, відповідального за співробітництво у Східній Європі, та д-ра Тіло Ессера, регіонального менеджера організації, з Іриною Гавришкевич, керівником проектів і програм Патріаршої курії УГКЦ, о. Володимиром Містерманом, заступником адміністратора Патріаршої курії УГКЦ, та керівниками і працівниками тих патріарших структур, чиї проекти жертводавці вже підтримали.

Під час зустрічі було презентовано успішні проекти різних комісій Патріаршої курії, серед яких, зокрема, проект із реабілітації літних дітей, котрі постраждали від війни в Україні. Цей проект представив керівник Відділу душпастирства у силових структурах України о. Ростислав Височан.

Працівники Комісії УГКЦ у справах родини розповіли партнерам про соціальне служіння УГКЦ сиротам. Слухаючи про проект «Наставництво», жертводавці були зворушені життєвими історіями тих сиріт, життя яких змінилося завдяки соціальному служінню Церкви.

Крім того, було представлено діяльність Катехитичної комісії Києво-Галицького архиєпископства та підкомісії «За тверезість життя».

На завершення плідної робочої зустрічі, яка пройшла в дружній обстановці, о. Володимир Містерман та Ірина Гавришкевич подякували партнерам за плідну співпрацю та підтримку тих проектів, що допомагають УГКЦ ще краще свідчити про живу віру в Бога та долучитися до якісних змін у суспільстві. За словами заступника адміністратора Патріаршої курії, «така тісна співпраця допомагає УГКЦ творити добрі новини».

Секретаріат адміністратора Патріаршої курії УГКЦ


Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні