УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Глава УГКЦ очолив похоронні відправи Маркіяна Паславського, загиблого бійця батальйону «Донбас»

26.08.2014 21:33
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
10
Новопереставлений Маркіян народився у Сполучених Штатах Америки. Здавалося б, це найтихіше і найспокійніше місці сьогодні. Туди багато із тих, хто намагається врятувати свою шкіру, бажали б втекти і зберегти своє життя. Але не таким було прагнення серця нашого брата Марка. Він їде до України, стає одним із нас тут, на рідній землі, стає нашим співбратом у боротьбі за вільну, соборну і незалежну державу.

Такі слова сказав у своїй проповіді Блаженніший Святослав 26 серпня, під час поховання на Аскольдовій могилі захисника України Маркіяна Паславського.

Слід відзначити, що вічний спочинок Маркіян Паславський знайшов поряд із могилами давньоруського князя Аскольда, Героїв Крут та невідомого активіста Євромайдану. Пластун загинув 19 серпня в бою під Іловайськом на Донбасі.

Маркіян виріс у США в родині емігрантів, його батько теж воював за Україну і прищепив синові любов до України. У 1992 році Маркіян Паславський вирішив назавжди переїхати до України. Він брав активну участь у Помаранчевій революції, Євромайдані, де під час розстрілу на вулиці Інститутській дивом уцілів. Хоча мав у США офіцерське звання, в Україні пішов захищати Батьківщину рядовим.

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий, прийми цю жертву слуги Твого Марка, прийми його у небесні обійми. Отче Небесний, даруй йому той вінець, який він заслужив своїм життям і своєю смертю», - сказав на завершення Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні