УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

У Тернополі двадцятишестирічна монахиня склала довічні обіти

01.05.2014 17:08
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
20
Сестра Якинта (світське ім’я Катерина) Корчевська, член Згромадження сестер Пресвятої Родини, 27 квітня склала довічні обіти, присягнувши до кінця свого життя служити Богові у монашому житті.

Сестра пообіцяла уподібнюватися до Ісуса Христа через три євангельські ради: послуху, убожества і чистоти.

Обіти в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці прийняв владика Василій (Семенюк), Архиєпископ І Митрополит Тернопільсько-Зборівський, за участю синкела у справах монашества о. Юстиніана Городечного, ЧБМ, та з дозволу головної настоятельки Згромадження с. Наталії Мельник.

Митрополит, звертаючись на монахині, сказав: «Бажаю тобі, щоб ти була святою, бо Україна сьогодні потребує святих». Відтак подарував ікону Матері Божої Зарваницької, закликаючи ще більше молитися до Неї.

Присутніх батьків, родичів, однокласників та запрошених гостей владика закликав молитися за покликання до богопосвяченого життя: «За покликання до монашого служіння треба всім молитися, це не є вибір людини, а покликання Бога, це Він вибирає та кличе, а наша справа почути Його голос».

Сестра Якинта-Катерина Корчевська – тернополянка, їй 26 років. Змалечку відвідувала Архикатедральний собор, була членом «Марійської дружини», співала в дитячому хорі, була активною учасницею молодіжної організації «Іскра любові».

Рішення вступити до монашого згромадження прийняла у 2004 році, відтак після багатьох років роздумів та молитви склала довічні обіти.

 

www.arxkatedra.org.ua

Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні