УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

«Це було надзвичайно зворушливо і душевно». В УГКЦ вперше відбувся онлайн-концерт «Жива музика на Трійцю»

09.06.2020 10:29
ГОЛОСУЮ! рейтинг ugcc.tv
2
8 червня 2020 року, у понеділок Святого Духа, на каналах «Живого телебачення» та «Живого радіо "Воскресіння"» вперше відбувся онлайн-концерт живої музики. Свято «Жива музика на Трійцю» пройшло під гаслом «Разом до молитви і разом до забави!»

Участь у концерті взяли близько десятка виконавців із різних міст України та Канади, а їх авторські пісні із власних домівок слухали близько 50 тисяч користувачів соціальних мереж.

«У нас буде дуже багато музики з різних континентів, тому що і на американському континенті один із наших музик знаходиться, і в Україні. Це буде і Львів, і Тернопіль, і Івано-Франківськ, і, звісно ж, Київ», – розповів на початку онлайн-заходу ведучий Роман Коляда.

Протягом 2,5-годинного співучого марафону за допомогою прямих включень на віртуальну сцену «Живого телебачення» виходили гурти «Кана» і «ModernFolk», співочі отці Олесій Саранчук, Василь Брона, Руслан Грех, а також Ярослав Геник, Гордій Старух, і навіть владика Браян Байда з Канади. Наприкінці заходу до цього «концертно-духовно-музичного руху» приєднався і спеціально запрошений гість Павло Табаков. Декілька хвилин чудової музики подарував глядачам і ведучий концерту Роман Коляда.

Чимало людей із захопленням спостерігали за онлайн-концертом. «Це супер. Відкриваю для себе нові таланти», – написала в коментарях під прямою трансляцією концерту Любов Коваль. Для багатьох слухачів віртуальна сцена «Живого телебачення» стала чудовою нагодою духовно збагатитися через слухання, як самі пишуть, «прекрасних, змістовних і повчальних пісень». А для декого – полегшенням перебування на чужині. «Дуже гарно і приємно послухати такий концерт в Італії, далеко від дому», – написала у коментарях під відео Марія Ганець.

Після завершення прямої трансляції концерту власники придбаних напередодні віртуальних квитків мали змогу через ZOOM особисто поспілкуватися із зірковим гостем Павлом Табаковим та іншими учасниками концерту.

Пригадуємо, що онлайн-концерт «Жива музика на Трійцю» відбувся вперше. Організаторами заходу виступили «Живе телебачення» та «Живе радіо "Воскресіння"».

Департамент інформації УГКЦ


Медіа по темі:

Останні публікації

Популярні